Adem Bayram Kimdir?

 

1983 yılında Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde doğdu.İlköğretimini Yenimahalle Atakent İlköğretim Okulunda,lise eğitimini ise Yenimahalle Alparslan Lisesinde tamamladı.

1995-2001 yılları arasında sporculuk hayatına futbolcu olarak devam etti. 2003 yılında Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nu kazandı.

2003 yılından beri Sporium Academy Besyo Hazırlık Kursu adı altında Besyo'lara öğrenci hazırlamakta olup sayısız öğrenciyi Türkiye genelindeki Besyo'lara kazandırmıştır.

2005 yılında Ankara’nın güzide bir kulübünde Alt Yapı Futbol Antrenörü olarak göreve başladı ve halen burada görev yapmaktadır.Futbol Antrenörlüğünün yanı sıra Atletizm ve Badminton Antrenörlüğü de yapmaktadır.

2007 yılında Lisans eğitimini Onur Listesi başarısı ile tamamlayarak  Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulundan  mezun oldu.

Lisans eğitiminden sonra 2008 yılında Yüksek Lisans’a başvurup Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Spor Yönetimi Ana Bilim Dalını kazandı ve master yapmaya başladı. 2011 yılında Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Spor Yönetim Bilimleri Yüksek Lisans Programını başarı ile bitirerek Yüksek Lisansını tamamladı.

2011 yılında İstanbul Kadir Has Üniversitesi'nde Spor Hukuku ve Spor Yönetimi Sertifika Programına katılıp bu programı başarı ile tamamlayarak Spor Hukuku ve Spor Yönetimi Uzmanı Ünvanı Aldı.

 

2015 yılında Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyon Programını başarı ile tamamladı. 

 

Şuan Futbol, Atletizm ve Badminton Antrenörlüğü ve aynı zamanda Akademisyenlik yapmaktadır. Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokullarına öğrenci hazırlamaktadır, aynı zamanda Spor Liselerine, Askeri ve Polis Okullarınada öğrenci hazırlamakta olup, ayrıca Personal Training Yaşam Koçluğu da yapmaktadır.

 

Daha detaylı bilgiye http://adembayram.org adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

1989-1997 Yenimahalle Atakent İlköğretim Okulu

 

1997-2000 Yenimahalle Alparslan Anadolu Lisesi

 

2003-2007 Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği Lisans Eğitimi

 

2008-2011 Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Spor Yönetimi Ana Bilim Dalı Yüksek Lisans Eğitimi

 

2011 Kadir Has Üniversitesi Spor Hukuku ve Spor Yönetimi Sertifika Programı

 

2015 Hacettepe Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Pedagojik Formasyon Eğitimi