Başarılarımız

 

Sporium Academy Besyo Hazırlık Kursu olarak 17 senedir Besyo Hazırlık, Spor Lisesi, Pomem, Pmyo, Pöh ve Askeri Okullara sayısız Öğrenci yetiştirmenin ve kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Besyo Hazırlık Kursumuzda bu süre içerisinde 1700'e yakın öğrencimize Besyo, Spor Lisesi, Pomem, Pmyo, Pöh, Paem ve Askeri Okulları kazandırdık. Sadece okulları kazanmanın sevincini değil aynı zamanda rekorlar kırarak bu mutluluğu elde ettik.

 

Her yıl Gazi, Ankara, Hacettepe,Yıldırım Beyazıt ve Başkent Üniversitelerine ortalama 35-40 öğrencimizi yerleştirmekteyiz. Aynı zamanda yine her yıl şehir dışındaki Üniversitelere 25-30 civarında öğrencimizi yerleştirmiş bulunmaktayız.

Kursumuz her yıl 80 kişilik bir öğrenci kontenjanına sahiptir ve bu 80 öğrencinin yaklaşık her yıl 60-65 civarındaki öğrencisi üniversitelerini kazanmıştır. 80 kişilik kontenjan dışında öğrenci kaydı almamak kursumuzun ilk prensiplerindendir. Çok kalabalık bir çalışma ortamını asla tercih etmemekteyiz.

2019 yılı dahil

Gazi Üniversitesine 258 

Ankara Üniveritesine 226

Hacettepe Üniversitesine 188

Başkent Üniversitesine 36

Yıldırım Beyazıt Üniversitesine 8 

Şehir dışındaki üniversitelere ise 157 öğrencimizi kazandırmış bulunmaktayız.

Aynı zamanda 60 öğrencimiz Spor Liselerini Kazanmıştır.

Bunun yanı sıra 708 öğrencimiz Pomem,  Pöh, Pmyo, Paem ve 51 öğrencimizde Askeri okulları kazanmıştır.

Gittiğimiz her sınavlarda en yüksek başarıyı elde eden öğrencilerimizin tek tek koordinasyon parkur derecelerini, yada koşu mesafelerini buraya yazarak gereksiz bilgi ile sizleri yormayacağız.

En Büyük Referansımız 17 yıllık Tecrübemiz ve Besyo Kursumuzda  kazanan 873 öğrencimiz, Spor Liselerini kazanan 60 öğrencimiz, aynı zamanda Pomem, Pöh, Pmyo, Paem ve Askeri okulları kazanan 759 öğrencimizdir.

Yeni zaferler, rekorlar ve kazanan adaylar için sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız.

BİZİ ARAYIN ZATEN FARKI HİSSEDECEKSİNİZ ...

SPORİUM ACADEMY BESYO HAZIRLIK KURSU

İLETİŞİM: ADEM BAYRAM

 0533 480 59 97